Wedstrijden en toernooien Handbalweek 2016

Alle wedstrijden en toernooien Handbalweek 2016
Vanwege het overvolle programma worden op woensdag en donderdag ook wedstrijden in topsportcentrum IISPA in Almelo gespeeld in samenwerking met Handbalschool Twente.
Adres Topsportcentrum IISPA: Stadionlaan 60 - 7606 JZ ALMELO

 

Dinsdag 27 december

 

18.00

CHS B – Randers 2

Tijenraan, Raalte

19.15

Oranje U17 – Randers 1

Tijenraan, Raalte

20.45

Oranje U19 – Slowakije U19

Tijenraan, Raalte

 

 

 

 

Woensdag 28 december

 

17.15

CHS D – Voorwaarts C1

Tijenraan, Raalte

18.45

Randers 1 – de Tukkers (Albergen)

Tijenraan, Raalte

20.30

Slowakije U19 – Klink Nijland Kwiek

Tijenraan, Raalte

 

 

 

18.30

Oranje U17 – Polen U17

IISPA, Almelo

20.00

Oranje U19 – Polen U19

IISPA, Almelo

 

 

 

 

Donderdag 29 december

 

16.15

CHS E – Klink Nijland/Kwiek E1

Tijenraan, Raalte

17.00

CHS B – Gastvij/Wijhe '92

Tijenraan, Raalte

18.30

Slowakije U19 – Polen U19

Tijenraan, Raalte

20.15

Oranje U19 – België

Tijenraan, Raalte

 

 

 

17.30

HS Twente– Randers 2

IISPA, Almelo

19.00

Randers 1 – Polen U17

IISPA, Almelo

20.30

Oranje U17 – België U19

IISPA, Almelo

 

 

 

 

Vrijdag 30 december

 

11.00

CHS B - Randers 2

Tijenraan, Raalte

12.00

Randers 1 – België U19

Tijenraan, Raalte

13.30

Slowakije – België

Tijenraan, Raalte

15.00

Oranje U17 – Polen U17

Tijenraan, Raalte

16.30

Oranje U19 – Polen U19

Tijenraan, Raalte

 

PROGRAMMA TOERNOOIEN 

 

DINSDAG 27 DECEMBER
Sporthal de Achterberg - Heuvelweg 40 - 8105 SZ Luttenberg

 

D- jeugd Handbalscholen: wedstrijden 2 x 15 minuten

10.00

Carmel Handbalschool Salland – Handbalschool Twente

10.45

Carmel Handbalschool Drenthe - Carmel Handbalschool Salland

11.30

Carmel Handbalschool Drenthe - Handbalschool Twente

12.15

Handbalschool Twente - Carmel Handbalschool Salland

13.00

Carmel Handbalschool Salland – Carmel Handbalschool Drenthe

13.45

Carmel Handbalschool Drenthe - Handbalschool Twente

 

 

 

WOENSDAG 28 DECEMBER
Sporthal de Achterberg - Heuvelweg 40 - 8105 SZ Luttenberg

 

B- jeugd Handbalscholen:  wedstrijden 2 x 20 minuten

09.30

Carmel Handbalschool Salland – Handbalschool Twente

10.15

Westfriesland/SEW – Randers

11.00

Handbalschool Twente - Westfriesland/SEW

12.45

Randers - Carmel Handbalschool Salland

13.30

Handbalschool Twente - Randers

14.15

Westfriesland/SEW - Carmel Handbalschool Salland

15.00

Finale: Nummer 3 – Nummer 4

15.45

Finale: Nummer 1 – Nummer 2

 

 

 

DONDERDAG 29 DECEMBER
Sporthal de Achterberg - Heuvelweg 40 - 8105 SZ Luttenberg

 

C- jeugd Handbalscholen: wedstrijden 2 x 20 minuten

09.30

Carmel Handbalschool Salland 1 – Handbalschool Twente

10.15

Carmel Handbalschool Salland 2 – Carmel Handbalschool Drenthe

11.00

Handbalschool Twente – Carmel Handbalschool Salland 2

12.45

Carmel Handbalschool Drenthe - Carmel Handbalschool Salland 1

13.30

Handbalschool Twente - Carmel Handbalschool Drenthe

14.15

Carmel Handbalschool Salland 2 - Carmel Handbalschool Salland 1

15.00

Finale: Nummer 3 – Nummer 4

15.45

Finale: Nummer 1 – Nummer 2

 

 

 

VRIJDAG 30 DECEMBER
ROHDA-hal Raalte

 

E- jeugd: wedstrijden 2 x 20 minuten

09.30

Carmel Handbalschool Salland E – SDOL D1

10.25

SDOL D1 – Gastvrij/Wijhe ’92 D1

11.20

Gastvrij/Wijhe ’92 D1 – Carmel Handbalschool Salland E